Garance vrácení peněz

Drátová elektroosmóza

Drátová elektroosmóza slouží k odstraňování vlhkosti ve zdivu. Je jedním z typů aktivní elektroosmózy, vedle např. pulzní bezdrátové elektroosmózy. Narozdíl od ní však k odvlhčování v domě či bytě využívá obrácení pólů v zemi a ve zdivu pomocí zemnící tyče a několika elektrod. Tímto způsobem pak začne být vlhkost zapuzována do země namísto toho, aby nechtěně vzlínala do zdiva.

Výhod drátové elektroosmózy je hned několik:

  • efekt ústupu vlhkosti má v místech instalace elektrod poměrně rychlý náběh
  • po úspěšném vysušení zdiva drátová elektroosmóza funguje jako prevence před kapilární vzlínající vlhkostí a zároveň jako jeden z prvků hydroizolace
  • zařízení nevyžaduje žádnou pravidelnou údržbu (kromě občasné kontroly pohledem na signalizaci bezporuchového provozu)
  • nepřetržitý a nezávislý provoz (celý proces sanace je řízen elektronickým přístrojem s počítačovým procesorem)

Touto řídící jednotkou je v našem případě odstraňovač vlhkosti DryPol® System Plus. U něj je mírná drátová elektroosmóza (určená k přímému a rychlému vysoušení zdí) doplněna o technologii bezdrátové elektroosmózy (podporující odvlhčování podlah či hůře dostupných zdí, jako např. základy stavby nebo  technologicky nedostupné a obtížně instalovatelné úseky stavby).

Kombinací těchto dvou metod zajišťujeme spolehlivou, kvalitní, rychlou a v neposlední řadě trvalou izolaci celé stavby od vlhkosti. 

Close icon

Napište nám

Odesláním souhlasíte s využitím vložených kontaktů pro oslovení s odpovědí na Vaše dotazy naší firmou nebo s námi spolupracujícími firmami ve Vašem regionu.
Close icon

Chcete se stát partnerem?