DryPol system v kostce

- vysušený a izolovaný celý dům elektrofyzikální metodou DryPol® system - suchý dům bez stavebních zásahů
DryPol system v kostce

Vážení majitelé staveb. Rádi bychom Vám představili elektrofyzikální technologii DryPol® systém pro vysoušení a trvalou izolaci všech staveb z jakéhokoli druhu stavebního materiálu jako jsou cihly, kámen, pískovec, beton atd. a jejich kombinace ve zdivu (mimo dřeva apod.) DryPol® system je výkonovou a technologickou špičkou v Evropě. Počítačovým procesorem řízený přístroj DryPol® system je vysoce účinné zařízení se všemi platnými certifikáty na jeho výkon a provoz. Přístroj polarizací molekul vody ve stěnách zbavuje vlhkosti současně přízemí, sklepy, podlahy a základy stavby na hodnoty platných stavebních norem. Přístroj je vhodný pro vysoušení a trvalou hydroizolaci starších domů a objektů. DryPol® systém je také velmi vhodný pro izolaci památkově chráněných historických budov vzhledem ke své nedestruktivní technologii a instalaci prováděné bez jakéhokoli zásahu do stavby.

UNIKÁTNÍ ČESKÝ VÝROBEK Přístroj DryPol® systém vysouší a izoluje stavby od zemní vlhkosti jak v přízemních částech budov, tak i souběžně ve sklepních prostorech. Navíc tato technologie nevysouší jen stěny ale současně i podlahy objektu a základy stavby – vše v rozsahu koulí o průměru 30m nebo 50m dle použitého přístroje a to všemi směry. Jedná se o bezelektrodové bezkontaktní zařízení, jehož instalace se obejde bez jakýchkoli stavebních zásahů. Výkon přístroje reaguje na vodu ve zdivu a tak je nepodstatné, z jakého stavebního matriálu je stavba zhotovena. Přístroj funguje na všechny myslitelné klasické stavební materiály. Užitím přístroje DryPol® systém získáte celý suchý a izolovaný dům bez plísní a alergenů.

TECHNICKÁ DATA
1 přístroj DryPol® systém = 1 celý suchý a izolovaný dům až do celkové plochy 900m2 (dle technologie stavby) (strana x strana = max. 30 x 30m, vysílací koule o průměru do 50m) Přístroj je napájený adaptérem z el. sítě 230V/50Hz. Spotřeba el. energie činí cca 10,- EUR / 1 rok nepřetržitého provozu – a to dle tarifu energii v dané lokalitě. Výkon přístroje reaguje pouze na kapilární zemní vzlínavou vlhkost ve stavebních materiálech. Stimulací kapilár ve zdivu dosáhneme pozvolného sestupu vlhkosti z celé stavby vertikálně do jejího podloží. Přístroj DryPol® system neruší rádio, TV, wi-fi nebo mobilní sítě. Našimi zákazníky jsou lidé s kardiostimulátory, mnoho zařízení je instalováno v nemocnicích, školách nebo veřejných budovách.

VÝHODY
- naprosto zlomková cena oproti podřezání, injektáží… - funkční na jakékoli stavební materiály včetně jejich kombinací ve zdivu
- instalace je prováděná bez zásahu do stavby, tedy bez jakéhokoli omezení užívání stavby během instalace.
- trvanlivost systému min. 15 let se zárukou v záručním listu

Napište nám