Mírná elektroosmóza DryPol® system

Mírná elektroosmóza DryPol® system

Co je system DryPol 3PLUS a v čem spočívá jeho unikátnost?

Jedinečnost tohoto přístroje spojuje výhody klasické drátové elektroosmózy a pulzního vysílače, čímž dochází k efektivnímu vysoušení jak zdiva, ve kterém jsou vedeny elektrody, tak ostatních částí stavby, jako jsou podlahy, předstěny, základy stavby.
K rozvedení signálu ve zdivu je možno použít dvou typů vodičů a elektrod, podle požadavku zákazníka – titanového vodiče s vysokou dobou životnosti nebo klasického izolovaného vodiče a nerezových elektrod. Zemnící tyč je vždy zinková.
Použití elektrod zajistí poměrně rychlý nástup účinku v místech, kde jsou osazeny elektrody ve zdivu. O zbytek se postará podpůrný signál aktivní elektroosmózy. Tím se celý proces vysoušení urychlí a výsledek je prakticky zaručen.
Celý systém vysoušení pracuje samostatně bez nutnosti zásahů ze strany klienta.  Stačí občas kontrolovat signalizaci bezporuchového provozu /viz displej 1/. O procesu vysychání zdiva je možné získat informace na displeji 2.
Zařízení je napájeno adaptérem 18V/1300mA ze sítě 230V, roční spotřeba elektrické energie se pohybuje do 500,- Kč za rok.
Přístroj DryPol® system 3PLUS splňuje stavební normy platné pro Českou republiku i celou Evropskou unii, včetně normy Ö-NORM 3355-2 pro Německo a Rakousko.
Tuto unikátní technologii lze získat na klíč. Konzultace a zaměření stavby včetně cenového rozpočtu je zdarma.

Napište nám