Funguje či nefunguje DryPol® systém ?

Odpovědi na otázky a polemiky internetových diskuzí týkajících se technologie DryPol System

Odpovědi na otázky a polemiky internetových diskuzí zda Drypol System funguje či nefunguje, jaká je cena a zda si může si Drypol System vyrobit každý svépomocí ... apod.

Výroky některých diskutérů na internetových portálech jsou zcela nepochopitelné. V těchto diskuzích se přetřásá nekonečné téma funkčnosti těchto elektronických zařízení včetně jejich konstrukce, účinku a různé návody typu "udělej si sám". Nic netušící majitelé vlhkých nemovitostí jsou tak cíleně vtahováni do nesmyslných úvah plných polopravd, mýtů a vyložených překrucování faktů, takže jsou nakonec na pochybách, kde že vlastně leží pravda. Pravda není uprostřed, ale někde na okraji. Nezmiňujeme se o konkurenčních zařízeních na vysušení vlhkého zdiva, neboť ačkoliv výsledek, tedy vysušení vlhké stavby má být stejný, každý k němu jdeme naprosto jinou cestou.

- DryPol® system. Závěr o technologii na vysoušení a trvalou hdyroizolaci zdiva si vytvořte každý sám :

  • Komentují diskutující na internetu z titulu vlastní praxe a osobní zkušenosti ? 

Žádný z diskutujících nevlastní DryPol® system, a tedy nemá osobně vyzkoušenou a ověřenou jeho funkčnost. Pokud ano, napsal by své jméno nebo jméno uživatele a kontakt (třeba jen e-mail). Víme to přesně vzhledem k tomu, že na každý přístroj je uzavřena očíslovaná písemná smlouva a samozřejmě přesně evidujeme výrobní čísla všech přístrojů DryPol® System. Víme tedy jmenovitě a přesně kdo je vlastníkem zařízení DryPol® a jako výrobci máme přesný přehled o všech instalacích. Diskuze jsou tedy jen neodborné a neprofesionální výroky typu ,,tam psali že to nemůže fungovat,, nebo ,,v tom příspěvku říkali,, apod. Na pozadí tohoto lze rozeznat nevědomost, nutkání mluvit do všeho nebo i úmyslná dezinformace. Ne každému se hodí, aby místo vynaložených statisíců korun od zoufalých majitelů vlhkých nemovitostí byla na trhu věc, která dokáže vyřešit vlhkost ve stavbě elegantně, se zárukou a relativně levně. Na diskuzích najdeme vše možné, jen ne praktické vyjádření některého, byť i nespokojeného dlouholetého uživatele systému DryPol®. Ani jediného jmenovitě (nemyslíme nicky a pseudonymy). Nenajdete jedinou konkrétní negativní reakci na přístroj DryPol® system nebo firmu a společnost Elektrofyzika. Za námi jsou buďto suché stavby a spokojení uživatelé, nebo v několika málo případech deinstalované systémy a vrácené prostředky. Žádný důvod k nespokojenosti kohokoli.

- Funguje a nebo nefunguje DryPol® system ? 

Ano. Funguje i nefunguje...na cca 5% staveb je možné selhání z titulu např. tlakové vody v podloží domu. Nelze dopředu (až na vyjímky) stanovit, která stavba může být tímto postižena. Veřejně tuto možnost (nikdy nikým ze zůčastněných nezaviněnou) prezentujeme. Chráníme klienta písemnou smlouvou s 3 letou možností odstoupení od smlouvy a vrácení peněz do systému vložených pro tyto nepředvídatelné případy. Opět můžeme jmenovitě s číslem smlouvy a výrobním číslem přístroje doložit komu a kdy jsme systém deinstalovali a jeho investici vraceli. 
Tato diskuze je již dnes naprosto nesmyslná, neboť kvalitní účinek přístrojů DryPol® system můžeme fyzicky prokázat na velkém množství staveb, můžete si tam osobně zajít nebo zatelefonovat...tyto již vysušené stavby jsou z celé ČR - některé uvádíme ZDE

- Přístroj v hodnotě 500,- Kč? 
Jen kvalitní napájecí adaptér k přístroji stojí cca 500 Kč. Není víc co dodat...Pokud by to bylo takto levné a jednoduché řešení, byl by trh doslova zaplaven různými výrobky tohto typu. Ale není. Protože jen vývoj trval několi let.

- Cena přístroje. Je to drahé? 
Pokud jste majitelem vlhkého domu a chcete tento problém vyřešit, máte pouze 3 základní možnosti : podřezání stavby, chemické injektáže nebo elektronicky elektrofyzikální metodou. Nyní se podívejme na tyto technologie jen z hlediska ceny. Netvrdíme že 36.294,- Kč je málo, ale porovnejte.
Podřezání stavby : celého domu včetně vnitřních příček průměrně 150 000,- Kč a více.
Chemické injektáže : celého domu včetně příček cca 100 000,- Kč a více.
DryPol® system : bez jediného kopnutí do stavby vysušené přízemí včetně vnitřních příček, podlahy, sklepy, podlahy ve sklepích a snížená vlhkost v základu stavby, úspora za vytápění a snížení radonové zátěže v objektu. To vše za konečnou cenu od 30.371,- Kč vč. DPH a služeb v režimu samoinstalce, s instalací přístroje firmou potom od 36.294,- Kč vč. DPH a všech služeb s instalací spojených.. DryPol® system Vám zajistí vysoce zvýšený komfort užívání suché stavby. Je jisté, že v případě prodeje vysušené nemovitosti je prodejní cena za suchý dům výrazně vyšší a není problém získat kupce.

- Takové zařízení si může postavit každý sám! 
Tak tedy do toho... ! Když pomineme pájecího robota v ceně několika milionů Kč, nemůžeme pominout více než 3 roky testování a získávání správné a přesné kombinace výkonu, pulzů a frekvencí tak, aby zařízení sloužilo všem již v ,,továrním,, nastavení. Kutilům přejeme hodně zdaru i při následné certifikaci zařízení s evropským rozsahem - tedy splňující i nepřísnější normy.

- Méně pozitivních recenzí na internetu od uživatelů. 
Příklad : právě jste si koupili novou drahou pračku. Po zapojení se těšíte a ihned vyperete se slavnostním pocitem první dávku prádla. Prádlo je je voňavé, nádherně vyprané...a vy ihned běžíte na internet a do veřejných diskuzí všem píšete, jak Vaše nová automatická pračka nádherně pere...asi ne přátelé, že? Pokud si koupíte nějaký výrobek, tak jaksi a priori očekáváte, že bude fungovat a jeho správná funkce je samozřejmost, nikoli důvod k oslavě po celém internetu :-). Ovšem pokud by po zapojení pračka nefugovala, nebo by prádlo třeba i poškodila...ve spravedlivém hněvu byste důrazně varovali všechny před tímto typem pračky. Poučení z tohoto odstavce tedy plyne následující : zadejte si do internetového prohlížeče slova DryPol nebo Elektrofyzika  a zkuste hledat nefunkční nebo poškozené...

Přejem vám všech suché stavby a jejich komfortní užívání! Tým Elektrofyzika s.r.o.