Garance vrácení peněz

O Drypolu

Co je DryPol® system pro odstranění vlhkosti zdiva

TECHNOLOGIE DryPol® system PRO VÁS ZNAMENÁ VYSUŠENÍ VLHKOSTI ZDIVA A TRVALOU HYDROIZOLACI VLHKÝCH DOMŮ ELEKTROFYZIKÁLNÍ METODOU

Zaručujeme písemně trvalé vysušení stavby na hodnoty stavebních norem! Záruka 3 roky na možnost vrácení / demontáže přístroje DryPol® system a 100% vrácení pořizovací ceny za přístroj.

Záruka 30 let na bezplatný servis přístroje DryPol® system - oprava nebo výměna přístroje zdarma, zákazník hradí dopravu od sídla firmy (je-li vyžadována) dle platných tarifů nebo dle dohody.

Veškeré záruky zde uvedené jsou platné jak pro odbornou instalaci DryPol® systém firmou, tak i pro pořízení přístroje formou samoinstalace (instalace zákazníkem).

Provádíme zdarma a nezávazně odborné prohlídky staveb kdekoli v ČR a na Slovensku.

Garantiamo che l'umidità della vostra casa
la riporteremo agli standard del muro a secco

In caso contrario, vi rimborseremo il denaro.

Garance vrácení peněz
1
Assenza di polvere e sporcizia
Basta collegare il Drypol a una presa di corrente e la vita nell'edificio non si fermerà.
2
Prezzo equo
Vogliamo essere la soluzione conveniente per ogni famiglia.
3
3 anni per il rimborso
Un tempo sufficiente per vedere l'umidità scomparire con i propri occhi.
4
30 anni di servizio gratuito
Ci assicureremo che la vostra attrezzatura sia funzionante.

Příčiny a jevy ve vlhkých stavbách

Při absenci zemních izolací (z jakéhokoli důvodu) dochází ve stavbě k fyzikálnímu jevu, který se odborně nazývá "kapilární zemní vzlínavá vlhkost" (dále jen "zemní vlhkost"). Tato zemní vlhkost má na svědomí jak vlhké a nevzhledné solné mapy na stěnách a fasádách staveb, odpadávání omítek, často i zvýšenou vzdušnou vlhkost v bytech a ostatních prostorech domu.

Zvýšení vzdušné vlhkosti často také provází tvorba plísní na stěnách, u oken a v rozích místností a také rosení oken. Se spodní vlhkostí nasávanou kapilárami putují i mineralní soli. Ty jednak celý proces vzlínání vlhkosti umožňují a také způsobují destrukci na omítkách a fasádách - bílé mapy na povrchu zdí, krystaly solí na površích zdiva, opadávání omítek a fasád. 

Bydlení v takto postižené stavbě se stává nekomfortní a vzhledem k častému výskytu plísní i nebezpečné. V topné sezoně dochází vlivem vlhkých a chladných zdí k tepelným ztrátám, tepelné nepohodě v bytě a ve zvýšené míře k nákladům na vytápění vlhkého objektu. Nedílnou součástí pronikání zemní vlhkosti z podloží do stavby bývá zvýšená koncentrace zdraví nebezpečného prvku radon, jenž se odpařován s vlhkostí váže na prachové částice v domě, které jsou jeho obyvateli či uživateli neustále vdechovány. Stavba také trpí staticky - zdravé zdivo by mělo obsahovat vlhkost na úrovni hodnot norem.

Existuje řešení problému zvaného zemní vlhkost?

Dobrá zpráva je že dnes, díky vyspělé elektronice, počítačovým procesorům a elektroosmóze, můžeme všem majitelům postižených vlhkých staveb nabídnout unikátní, ověřené, elegantní a dostupné řešení. Pokud v domě bydlíte, jistě si nepřejete volit mechanické způsoby dodatečné izolace jako jsou podřezání zdiva, podbíjení ocelovými deskami nebo chemické injektáže.

Efektivní, relativně levné a hlavně bez jakýchkoli stavebních zásahů - to je řešení elektronickým přístrojem DryPol® systém, který je rádiový pulzní vysílač, pracující na principu elektroosmózy. Polarizací molekul vody ve zdivu je kapilára nucena vypudit vlhkost zpět do podloží stavby odkud navzlínala. To vše bezpečně vůči čemukoli v domě!

Naši techničtí specialisté, nebo i vy sami můžete provést instalaci přístroje ve svém domě a tím zahájit úspěšný proces vysoušení a trvalé izolace vlhkého zdiva vaší stavby. Přístroj DryPol® system během relativně krátké doby stavbu vysuší a trvale zaizoluje, a to celé přízemí, podlahy, sklepy a základy stavby současně v jednom procesu polarizace vlhkosti ve zdech. DryPol vám na základě elektroosmózy pomůže vysušit zdivo a zbavit dům plísní.

Žádný uživatel nemusí mít obavy z budoucnosti stavby, neboť poskytujeme záruku 30 let na bezplatný servis zařízení (záruční list) a písemnou smlouvu o dosažení konečným mírných hodnot vlhkosti ve vašem zdivu. Jistotu našim zákazníkům dodává klauzule písemné smlouvy o možnosti vrácení přístroje DryPol® systém po dobu 3 let od data instalace / nákupu s návratností 100% vložených investic do přístroje! Tato 3letá záruka je pro vaši jistotu a vaše pohodlí.

Přístroj vyrábíme a trvale inovujeme již více než 10 let. Za tuto dobu se prezentujeme více než 6800 úspěšnými instalacemi.

Představujeme vám unikátní český výrobek - elektronický přístroj DryPol® system. Bezkontaktní vysoušení a izolace zdiva - přístroj DryPol® system vysouší a trvale izoluje vlhké zdivo jakýchkoli staveb, jenž zemní izolaci pozbyly stářím, nebo izolace proti zemní vlhkosti nebyla ve stavbě instalována vůbec.

1 přístroj DryPol® system vysuší a trvale zaizoluje komplexně 1 celý dům a to až do rozměrů půdorysu stavby 30m x 30m maximálně (strana x strana). Vzhledem k plošnému účinku přístroje dochází k vysušení a trvalé izolaci současně v přízemí stavby, sklepech, podlah a základů stavby na hodnoty stavebních norem. Pokud vaše stavba nepřesahuje výše uvedené rozměry 30m x 30m, postačí na izolaci celé stavby jedno zařízení DryPol® system, instalované vhodně do středu objektu. Instalace DryPol® systém se obejde bez jakýchkoli stavebních zásahů nebo jakéhokoli omezení užívání stavby - čistě, kvalitně a ekonomicky bez nepořádku a poškození čehokoli v domě.

DryPol® system je český, elektronický výrobek řízený počítačovým procesorem, plně testovaný a certifikovaný Elektrotechnickým zkušební ústavem ČR - EZÚ s platností pro celou EU. Funguje na všechny druhy stavebních materiálů včetně jejich kombinací ve stavbě. DryPol® system neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Jsme více než 12 let na trhu a prezentujeme se více než 6800 úspěšnými instalacemiDryPol® systém je plně ověřené a funkční zařízení, které spolehlivě s písemnou zárukou vysouší a trvale izoluje stavby postižené zemní kapilární vlhkostí.


 • DryPol® systém = elektronický přístroj na vysoušení a trvalou izolaci staveb. Je výkonovou a technologickou špičkou v ČR a Evropě = ČESKÝ VÝROBEK!
 • DryPol® systém =  elektronická izolace staveb polarizací vlhkosti ve zdivu - vysouší a izoluje současně přízemí, sklepy, podlahy a základy stavby.
 • DryPol® systém = Počítačovým procesorem řízený přístroj DryPol® systém je vysoce účinné zařízení se všemi platnými certifikáty na jeho výkon a provoz.
 • DryPol® systém = 12 let na trhu – více jak 6800 úspěšných instalací!
 • DryPol® systém je velmi vhodný pro vysoušení a trvalou hydroizolaci starších domů a objektů, vzhledem k nedestruktivní technologii vysoušení.  
 • Poskytujeme bezkonkurenční záruky na výsledek vysoušení a bezplatný servis přístroje – viz níže.

DryPol® system - BEZPEČÍ PROVOZU A SPOTŘEBA

Přístroj DryPol® systém je rádiový pulzní vysílač s nízkým vysílacím výkonem. Výkon přístroje DryPol® systém je bezpečný vůči čemukoli v domě - ať lidem, zvířatům nebo technologiím! Neruší rádio, televizi, mobilní sítě ani wi-fi. Přístroj DryPol® systém je napájen z adaptéru 18V / 1300 mA s příkonem 7W. Při trvalém provozu je spotřeba elektrické energie okolo 300,- Kč za 1 rok! Přístroj nevydává žádný zvuk. Je plně samostatný a nevyžaduje ze strany uživatele běžně jakékoli zásahy. Při výpadku proudu se zařízení samo restartuje a pokračuje v práci. DryPol® system je certifikován pro provoz s certifikačním dosahem v celé EU - certifikát Elektrotechnického zkušebního ústavu ČR - EZÚ.

DryPol® system - ZÁRUKY

- Žádný uživatel nemusí mít obavy z budoucnosti stavby, neboť poskytujeme záruku 30 let na bezplatný servis zařízení (záruční list) a písemnou smlouvu o dosažení konečných mírných a trvalých hodnot vlhkosti ve vašem zdivu. 
- Jistotu našim zákazníkům dodává klauzule písemné smlouvy o možnosti vrácení přístroje po dobu 3 let od data instalace s návratností 100% vložených investic do přístroje! Tato 3letá záruka je pro vaši jistotu a vaše pohodlí. Zažádejte si o vzor písemné smlouvy buď e-mailem: info@elektrofyzika.cz nebo telefonicky na naší bezplatné zelené lince +420 800 212 800.
 

DryPol® system - CENA

DryPol® system je dostupný každému. Cena přístroje v poměru užitná hodnota / cena je více než příznivá. Cena za instalaci přístroje nedosahuje zlomku ceny ostatních technologií jako je podřezaní stavby a její mutace včetně chemických injektáží.
Ceny jsou konečné a obsahují jak instalci zařízení, tak i odborné měření vlhkosti ve vaší stavbě, práci a dopravu. 


DryPol® system - VÝHODY

 • Celý vysušený a trvale izolovaný dům 1 přístrojem DryPol® system
 • Plošný účinek přístroje zajistí vysušené a izolované přízemí, sklepy, podlahy a základy stavby současně
 • Instalace bez jakýchkoli stavebních zásahů - tedy nepořádku či poškození čehokoli ve stavbě
 • Eliminace možné radonové zátěže ve stavbě. Je možné bezplatné měření radonu. Kontaktujte nás prosím.
 • Písemné záruky na výsledek vysoušení s možností odstoupení od smlouvy po dobu 3 let + záruka 30 let na bezplatný servis
 • Bezpečné pro cokoli v domě se spotřebou el. energie cca 300,- Kč  /1 rok trvalého provozu
 • Bezkontaktní DryPol® system je moderní a kvalitní technologie vysoušení a izolace vlhkého zdiva a vlhkých staveb obecně 

DryPol® system - SLUŽBY

 • Poskytujeme zdarma a nezávazně odborné konzultace na stavbách kdekoli v celé ČR a na Slovensku - objednávky konzultací na bezplatné lince +420 800 212 800
 • Provádíme měření vlhkosti stavebních materiálů a posouzení celkového stavu stavby
 • Provádíme skenování staveb termokamerou - tepelné úniky, zdroje vlhkosti, střechy, byty a sklepy
 • RODINNÉ DOMY, BYTOVÉ DOMY, BYTY, SKLEPY, KOMERČNÍ STAVBY, CHALUPY, CHRÁNĚNÉ NEBO HISTORICKÉ STAVBY...

KDY A KDE LZE PŘÍSTROJ DryPol® system POUŽÍT?

 • Všude tam kde nežádoucí vlhkost vzlíná do stavby od základů z půdy směrem vzhůru
 • V přízemí a ve sklepech které vysouší a trvale izoluje současně včetně podlah
 • Ve sklepech pod izolací přístroj funguje spolehlivě i při izolované stavbě (podřezání, injektáž)!
 • Přístroj  DryPol® system působí na zemní kapilární vzlínavou vlhkost

KDY A KDE NELZE PŘÍSTROJ DryPol® system POUŽÍT?

 • Je-li stavba nová (vodorovně izolovaná) nebo nově nadzemně izolovaná (do cca 10 let stáří izolace). 
 • Na případy náhlého vytopení (zdivo neobsahuje kapiláry). POZOR! Vytopením se kapilára časem vytvoří!
 • Na kondezační vlhkost nebo tepelné mosty (pro řešení tohoto problému nás prosím kontaktujte)
 • Na zastavení tlakové (trvale, nebo občas tekoucí či kapající) vody nelze vysoušeč zdiva použít
Close icon

Scrivici

Con l'invio, l'utente acconsente all'uso dei contatti incorporati per contattare la nostra azienda o le nostre società di cooperazione nella sua regione per rispondere alle sue domande.
Close icon

Vuoi diventare un partner?