Garance vrácení peněz

O nás

Vítáme vás na stránkách firmy Elektrofyzika s.r.o. Jsme přední výrobce a vývojář zařízení na vysoušení vlhkého zdiva a systému Drypol®, obecně se ale zaměřujeme na odvlhčování staveb neinvazivními metodami bez hrubých zásahů do stavby

Než jsme se dostali k výrobě a instalacím vlastního přístroje Drypol®, nebyla to jednoduchá a rychlá cesta. Dlouhá léta jsme pracovali a nabírali zkušenosti v oboru při práci se zahraničními přístroji podobného typu.

Postupně jsme vymysleli vlastní a inovativní řešení na vysoušení staveb elektrofyzikální metodou, a tak jsme sestrojili a nainstalovali v roce 2009 úplně první Drypol® systém. Právě díky vlastnímu návrhu přístroje máme dodnes pod palcem jeho kompletní vývoj, výrobu, kompletaci i testování. Všechno je tedy původem z České republiky a naší domoviny jižní Moravy (tedy kromě krabičky a napájecího zdroje).

Firmu Elektrofyzika s.r.o. jako takovou jsme založili v rodinném duchu až o pět let později v roce 2014, v době, kdy jsme měli několik úspěšných realizací a vysušených objektů. A rodinnou firmou jsme zůstali i dodnes, přestože jsme se značně od té doby posunuli.

V současnosti za námi stojí celkem 6 500 instalací – za jediný rok jich zvládneme až 500, což odpovídá jednomu až dvěma nainstalovaným zařízením Drypol® každý den. Čísla samozřejmě nejsou všechno, ale s prosbou o pomoc se na nás obrátilo nespočet majitelů rodinných či bytových domů i významných subjektů, např.:

Potřebujete i vy pomoct s vlhkostí v domě? Táhnou se vám po zdi nevzhledné mapy mokré omítky? Chcete se zbavit plísně na zdech? Dokážeme vaše problémy vyřešit, aniž bychom jakkoliv hrubě zasáhnuli do stavby. Kontaktujte nás – zavolejte nám zdarma na 800 212 800 nebo napište prostřednictvím formuláře v pravém horním rohu „Poptávka“ – a obratem se vám ozveme zpět.

Close icon

Napište nám

Odesláním souhlasíte s využitím vložených kontaktů pro oslovení s odpovědí na Vaše dotazy naší firmou nebo s námi spolupracujícími firmami ve Vašem regionu.
Close icon

Chcete se stát partnerem?