Garance vrácení peněz

Cena odvlhčení

Poskytujeme písemné záruky

 • 3 roky od data instalace možnost vrácení přístroje a finančního vyrovnání v plné výši pořizovací ceny přístroje
 • 30 let na bezplatný servis přístroje DryPol® system
 • záruky platí jak pro instalaci přístrojů DryPol® system firmou, tak i při pořízení formou samoinstalace (instalace zákazníkem bez účasti firmy)

Instalace přístroje firmou

Cena obsahuje:

 • Digitální, procesorem řízený přístroj DryPol® system + příslušenství
 • Odborné měření vlhkosti zdiva stavby před montáží technologie DryPol® system
 • Instalace systému DryPol® / montáž přístroje DryPol® system
 • Doprava, režijní položky, instalační materiál

Zdarma / nezávazně:

 • Odborné posouzení stavu objektu a návrh řešení odstranění vzlínající vlhkosti zdiva kdekoli v ČR - přijedeme k Vám

Sleva

2 220 Kč ze základní ceny - instalace technologie DryPol system odbornou certifikovanou firmou včetně odborného měření vlhkosti v den návštěvy technika. Akční slevu poskytujeme za úsporu nákladů za neopakované cesty k zákazníkovi. Nelze u samoinstalace.

  Cena bez DPH 21% DPH 21% Konečná cena
DryPol® system 30m
Cena v trvalé akci - při instalaci v den prezentace
32 665 Kč 6 860 Kč 39 525 Kč
DryPol® system 30m
Základní cena
34 500 Kč 7 245 Kč

41 745 Kč

DryPol® system 50m
Cena v trvalé akci - při instalaci v den prezentace
35 665 Kč 7 490 Kč

43 155 Kč

DryPol® system 50m
Základní cena
37 500 Kč 7 875 Kč

45 375 Kč

 Instalace přístroje zákazníkem - samoinstalace

Cena obsahuje:

 • Digitální, procesorem řízený přístroj DryPol® system + příslušenství
 • Doprava, režijní položky, instalační materiál - přístroje DryPol® system zasíláme dobírkou na adresu přepravní společností PPL

Přístroje DryPol® system jsou jsou dodávány se 100% plnou zárukou 30 let na bezplatný servis a zárukou 3 roky na možnost odstoupení od smlouvy a návratu 100% vložených prostředků formou písemné smlouvy po tuto dobu! Jednoduchá instalace přístroje s obrázkovým návodem na instalaci a měření vlhkosti ve zdivu s použitím domácího vybavení - informace o stavu vlhkosti zdiva kdykoliv! Přístroje zasíláme přepravcem dobírkou na adresu zákazníka.

  Cena bez DPH 21% DPH 21% Konečná cena
DryPol® system 30m 27 000 Kč    5 670 Kč   32 670 Kč
DryPol® system 50m 28 500 Kč
Akční cena
6 405 Kč 34 485 Kč
Akční cena

Množstevní sleva na více kusů

Od 2 instalovaných/objednaných kusů DryPol® systém poskytujeme množstevní slevu.

Možnost samoinstalace technologie DryPol® system pro odstranění vlhkosti ze zdiva a trvalou hydroizolaci stavby za výhodnou cenu

PROGRAM SAMOINSTALACE TECHNOLOGIE DryPol® systém  = Instalace přístroje DryPol® systém určeného pro vysoušení zdiva a následnou trvalou hydroizolaci objektu prováděná zákazníkem bez účasti technika, tedy odborné certifikované montážní společnosti.

 • V případě programu samoinstalace DryPol System není možná návštěva technika !
 • Při návštěvě odborné certifikované montážní společnosti pak již není možné požadovat přístroj formou samoinstalace a nebo je nutné uhradit cestovní a pracovní náklady výjezdu technika. Snížená cena za přístroj v programu samoinstalace je dosažena nepřítomností technika na stavbě a náklady s tím spojenými!
 • Přístroje DryPol® systém určené pro program samoinstalace jsou dodávány se 100% plnou zárukou 30 let na bezplatný servis a zárukou 3 roky na možnost odstoupení od smlouvy v případě neúčinnosti na stavbě.
 • Naprostá nulová rizikovost použití zařízení DryPol® systém - český certifikát EZÚ pro celou EU !
 • V případě pořízení přístroje DryPol® systém formou samoinstalace je každý zákazník výhradně sám zodpovědný za to, aby přístroj DryPol® systém použil v souladu s jeho určením a posoudil sám vhodnost použití technologie DryPol® systém pro jeho stavbu – tedy použití systému na vysoušení VLHKÉHO zdiva postiženého kapilární vzlínavou zemní vlhkostí. DryPol® systém následně stavbu trvale hydroizoluje na dobu nejméně 30 let.
 • DryPol® systém splňuje evropské bezpečnostní normy!
 • Doporučujeme důkladné prostudování možností použití a aplikaci zařízení DryPol® System a v případě dalších otázek se na nás obraťte pro konzultaci telefonicky na číslech: +420 774 765 501, +420 777 150 142, LINKA ZDARMA PRO ČESKOU REPUBLIKU +420 800 212 800. Můžete rovněž zaslat fotografie postižených částí domu vzlínající kapilární vlhkostí zdiva na adresu info@elektrofyzika.cz

Články z blogu

Samoinstalace systému DryPol®
Nevíte si rady, jak nainstalovat náš přístroj odstranění vlhkosti DryPol®? Připravili jsme pro vás jednoduchý fotonávod, kterého se můžete krok po kroku držet.
Jak změřit vlhkost zdiva
Orientačně změřit vlhkost zdiva u vás doma či v bytě zvládne každý. Stačí k tomu vrtačka, váha a trouba. Zjistěte vlhkost vašich zdí už v pěti krocích.
Jak funguje elektroosmóza?
Na první pohled působí jednoduše, ale skrývá v sobě propracovaný elektronický systém, řízený počítačovými procesory.
Close icon

Nezávazný dotaz / Poptávka

Odesláním souhlasíte s využitím vložených kontaktů pro oslovení s odpovědí na Vaše dotazy naší firmou nebo s námi spolupracujícími firmami ve Vašem regionu.
Close icon

Chcete se stát partnerem?